Tlačové správy | J&T BANKA
Navigácia

Tlačové správy

14 apríl 2014

J&T Banka vyplatila klientom mimoriadny úrok vo výške viac ako 1 mil. EUR

Mimoriadny úrok získava každý klient pri otvorení vkladu k základnej úrokovej sadzbe a je vyplácaný vopred, v podobe benefitov klubu J&T Banky - Magnus. Za rok 2013 predstavovala táto suma pred zdanením 1,1 mil. EUR, za ktoré klienti nakupovali tovary a služby podľa vlastného výberu.

2 apríl 2014

J&T Banka stabilne rástla aj v roku 2013

J&T Banka a. s., pobočka zahraničnej banky dosiahla k 31. 12. 2013 čistý zisk vo výške 15,6 mil. EUR, objem vkladov narástol o 24 % a počet klientov o 32 %. Z konsolidovanej auditovanej účtovej závierky zostavenej podľa IFRS vyplýva, že banka vykázala kapitálovú primeranosť na úrovni 15,8 % a voľná...

28 marec 2014

Tím J&T Banky bude reprezentovať Slovensko vo svetovom finále Global Management Challenge

Víťazom slovenského kola medzinárodnej súťaže v oblasti simulovaného riadenia firiem Global Management Challenge (GMC) sa stal opäť tím J&T Banky. Naším zverencom sa podarilo obhájiť prvé miesto už po druhýkrát a v ruskom Soči budú hájiť slovenské farby v konkurencii študentov z celého sveta.

27 marec 2014

J&T Banka hľadá riaditeľa na jeden deň

Na kreslo riaditeľa J&T Banky si sadne študent, alebo absolvent vysokej školy, ktorý vypracuje najlepší projekt na podporu jej imidžu.

31 január 2014

J&T je druhým najatraktívnejším zamestnávateľom

Skupina J&T sa už po druhýkrát stala jedným z najpreferovanejších zamestnávateľov podľa mesačníka Forbes a pracovného portálu profesia.sk. Víťaznú trojicu uzatvárajú medzinárodné spoločnosti, a tak je J&T pre uchádzačov zároveň najatraktívnejšou slovenskou inštitúciou.