Klub Magnus

Klub Magnus Ferrari

Exkluzívny klub J&T Banky Magnus umožňuje klientom užívať si navyše k službám privátnej banky aj stovky benefitov u partnerov po celom Slovensku, ale tiež v zahraničí.

Pri investovaní do podielových fondov alebo pri každej platbe vo vybraných prevádzkach získavate automaticky bony, za ktoré môžete nakupovať napríklad pobyty v luxusných hoteloch, najnovšiu elektroniku, golfové zážitky či letové hodiny v private jete.

Vypočítajte si svoje bony pri investovaní

Vypočítať

  bonov / EUR

Za bony si môžete kúpiť napríklad:

Všetky ponuky
Výstava MODEL v Galérii Rudolfínum

530 bonov / 5.3 EUR

Výstava MODEL v Galérii Rudolfínum

Bony vo výške 50% z inkasovaného poplatku sú pripísané každému klientovi do exkluzívneho klubu Magnus ihneď po zrealizovaní nákupu podielových fondov kolektívneho investovania. 1bon = 1 cent. Výpočet bonov je informatívny a môže sa líšiť od skutočne pripísaných bonov. Viac informácií získate na bezplatnom čísle 0800 900 500 alebo prostredníctvom nášho bankára.
 

Ako na to?

Ako člen klubu Magnus získate automaticky platobnú kartu s aktivovaným členstvom, pomocou ktorej môžete platiť za produkty a za služby (1 bon = 1 cent). Bony si môžete pomocou karty takisto pripisovať alebo si skontrolovať ich aktuálny stav. Za svoj prvý vklad získate bony, za ktoré si môžete vybrať niektorú z viac ako 400 ponúk klubu Magnus.

Výhody klubu Magnus môžete čerpať dvomi spôsobmi:

 • Platbou za tovary či za služby cez platobné terminály priamo v partnerských prevádzkach
 • Výberom z ponuky v systéme Magnus a nákupom vášho vouchera cez ePortal alebo cez Komfort linku

Výber benefitu prostredníctvom

ePortalu

 1. Prihláste sa do ePortalu:
 2. Kliknite na záložku Magnus.
 3. Pri prvom prihlásení vás systém vyzve zvoliť si váš vernostný PIN kód, ktorý budete potrebovať pri platbe vernostnými bonmi pri sumách nad 20 EUR alebo pri zisťovaní zostatku bonov prostredníctvom POS terminálu. Vernostný PIN kód zadajte 2x, aby sa predišlo prípadnému omylu pri zadávaní. Pre svoj vernostný PIN vyberte ľubovoľný 4-miestny numerický znak. PIN neuchovávajte na tom istom mieste ako kartu.
 4. Po otvorení stránky vernostného programu uvidíte vľavo hore počet vašich bonov.
 5. Kliknutím na „Prehľad ponúk“ uvidíte jednotlivé kategórie, v ktorých nájdete podrobný zoznam ponúk.
 6. Kliknite na detail ponuky, ktorá vás zaujala, a po oboznámení s uvedenými podmienkami kliknite na „kúpiť voucher“.
 7. Váš voucher, ktorým sa preukážete pri uplatnení benefitu, si môžete vytlačiť alebo požiadať o jeho zaslanie e-mailom.

Komfort linky

 1. Služba TeleBanking J&T Banky je k dispozícii na bezplatnej telefonickej infolinke J&T Banka Komfort 0800 900 500 v čase od 8.00 do 18.00 hod. každý pracovný deň v týždni.
 2. Na vašu identifikáciu prostredníctvom Telebankingu potrebujete:
  UŽÍVATEĽSKÉ MENO – číslo vašej rámcovej zmluvy (prvých 10 číslic vašej rámcovej zmluvy),
  HESLO – bolo vám zaslané prostredníctvom SMS správy.
 3. Postupujte podľa inštrukcií operátora, ktorý vás oboznámi s ponukou benefitov zodpovedajúcou aktuálnemu stavu vašich bonov.
 4. Operátor zabezpečí nákup vami vybraného benefitu a distribúciu vouchera podľa vašich požiadaviek, t.j. e-mailom, resp. poštou.
Tick

Napríklad, za nákup v J&T Banka Café v Bratislave, ktoré členom klubu Magnus pripisuje 15% zo zaplatenej sumy, získate za nákup v hodnote 500 EUR bony v hodnote 75 EUR (teda 7 500 bonov). Za tieto bony si môžete následne kúpiť napríklad dovolenku v Tatrách pre 2 osoby.

Vždy si môžete vybrať, či budete platiť peniazmi alebo svojimi nazbieranými bonmi. Zároveň môžete bony zbierať bez ohľadu na to, či platíte hotovostne alebo platobnou kartou. V prípade, že by ste chceli časť svojho nákupu uhradiť v bonoch a časť v hotovosti/kartou, môžete o to požiadať obchodného partnera. Zo sumy, ktorú uhradíte v hotovosti/kartou, vám obchodný partner opäť poskytne zľavu. U vybraných partnerov je takisto možné platiť bonmi za tovary a za služby aj prostredníctvom e-shopu.

Kategórie

Partneri

U partnerov klubu Magnus môžete za svoje body nielen nakupovať, ale tiež môžete body zbierať.

Starostlivo pre vás vyberáme tie najlepšie prevádzky rôznych kategórií. Tu vám personál po predložení karty klubu Magnus pripíše na účet body, ktorých hodnota sa rovná percentuálnej hodnote vášho nákupu (v závislosti od konkrétneho obchodného partnera).

Zoznam partnerov

Dokumenty na stiahnutie

Všeobecné obchodné podmienky vernostného systému Magnus, platné od 20. 3. 2017 PDF