Navigácia

Klub Magnus

Klub Magnus Ferrari

Exkluzívny klub J&T Banky Magnus umožňuje klientom užívať si navyše k službám privátnej banky aj stovky benefitov u partnerov po celom Slovensku, ale tiež v zahraničí.

Pri investovaní do podielových fondov alebo pri každej platbe vo vybraných prevádzkach získavate automaticky bony, za ktoré môžete nakupovať napríklad pobyty v luxusných hoteloch, najnovšiu elektroniku, golfové zážitky či letové hodiny v private jete.

Vypočítajte si svoje bony pri investovaní

EUR

  bonov / EUR

Za vaše bony si môžete kúpiť napríklad:

Všetky ponuky
Výstava MODEL v Galérii Rudolfínum

530 bonov / 5.3 EUR

Výstava MODEL v Galérii Rudolfínum

Bony vo výške 50% z inkasovaného poplatku sú pripísané každému klientovi do exkluzívneho klubu Magnus ihneď po zrealizovaní nákupu podielových fondov kolektívneho investovania. 1bon = 1 cent. Výpočet bonov je informatívny a môže sa líšiť od skutočne pripísaných bonov. Viac informácií získate na bezplatnom čísle 0800 900 500 alebo prostredníctvom nášho bankára.
 

Ako na to?

Ako člen klubu Magnus získate automaticky platobnú kartu s aktivovaným členstvom, pomocou ktorej môžete platiť za produkty a za služby (1 bon = 1 cent). Bony si môžete pomocou karty takisto pripisovať alebo si skontrolovať ich aktuálny stav. Za svoj prvý vklad získate bony, za ktoré si môžete vybrať niektorú z viac ako 400 ponúk klubu Magnus.

Výhody klubu Magnus môžete čerpať dvomi spôsobmi:

  • Platbou za tovary či za služby cez platobné terminály priamo v partnerských prevádzkach
  • Výberom z ponuky v systéme Magnus a nákupom vášho vouchera cez Internet banking alebo cez Komfort linku

Výber benefitu

Tick

Napríklad, za nákup v J&T Banka Café v Bratislave, ktoré členom klubu Magnus pripisuje 15% zo zaplatenej sumy, získate za nákup v hodnote 500 EUR bony v hodnote 75 EUR (teda 7 500 bonov). Za tieto bony si môžete následne kúpiť napríklad dovolenku v Tatrách pre 2 osoby.

Vždy si môžete vybrať, či budete platiť peniazmi alebo svojimi nazbieranými bonmi. Zároveň môžete bony zbierať bez ohľadu na to, či platíte hotovostne alebo platobnou kartou. V prípade, že by ste chceli časť svojho nákupu uhradiť v bonoch a časť v hotovosti/kartou, môžete o to požiadať obchodného partnera. Zo sumy, ktorú uhradíte v hotovosti/kartou, vám obchodný partner opäť poskytne zľavu. U vybraných partnerov je takisto možné platiť bonmi za tovary a za služby aj prostredníctvom e-shopu.

Kategórie

Partneri

U partnerov klubu Magnus môžete za svoje body nielen nakupovať, ale tiež môžete body zbierať.

Starostlivo pre vás vyberáme tie najlepšie prevádzky rôznych kategórií. Tu vám personál po predložení karty klubu Magnus pripíše na účet body, ktorých hodnota sa rovná percentuálnej hodnote vášho nákupu (v závislosti od konkrétneho obchodného partnera).

Zoznam partnerov

Dokumenty na stiahnutie

Všeobecné obchodné podmienky vernostného systému Magnus, platné od 20. 3. 2017 PDF

Chcete s nami zhodnocovať svoj majetok?